Pokud splníte všechny podmínky akce, a budete mít štěstí při losování, můžete vyhrát krásný retro skútr LION-I 125 4T

 

Pravidla akce:

Pořadatelem akce je Zaplo Finance s.r.o., 5. května 1746/22, 140 00 Praha 4 – Nusle, IČ: 294 13 575. Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 205150. Dále jen „Zaplo“. Jsme nebankovním poskytovatel spotřebitelského úvěru na základě oprávnění uděleného Českou národní bankou, která je zároveň orgánem dohledu. 

Této akce se můžete zúčastnit jen, pokud jste od nás obdrželi email s možnosti vyhrát skútr a v období od 18. 1. 2021 do 31. 1. 2021 jste: 

• uzavřeli Smlouvu o úvěru splatném jednorázově od Zaplo.cz ve výši 3000 Kč, nebo více.  Kde doba skutečného trvání úvěru činí 30 dní (tzn., že do akce se nezahrnují půjčky, u nichž došlo k předčasnému splacení nebo odstoupení od smlouvy a nejedená se o prodlouženou splatnost z kratší smlouvy)

nebo

• navýšení stávajícího úvěru ve výši 2000 Kč, nebo více.

nebo

• prodloužení splatnosti stávajícího úvěru o 30 dní

Podmínka k zařazení do slosování:

• došlo k řádnému splacení všech závazků ze Smlouvy, anebo došlo k prodloužení splatnosti a v době vyhodnocení akce nejsou jakékoliv Vaše závazky vůči Zaplo Finance s. r. o. po splatnosti (kdykoliv v průběhu až do vyhodnocení akce);

  

Akce se nemohou účastnit zaměstnanci Zaplo Finance s.r.o., ani jejich rodinní příslušníci.

Losování výherců proběhne 20. března 2021, po vyhodnocení splnění podmínek akce. Přímý přenos losování bude k dispozici na internetu (podrobnosti budou na www.zaplo.cz nejméně 5 dní před losováním). Vyhraný skútr si bude možné vyzvednout po dohodě do konce dubna 2021, podrobnosti budou výhercům oznámeny, po tomto datu nárok na výhru propadá. Zaplo může změnit specifikaci dodaného skútru. Barevné provedení skútru nemusí odpovídat ilustračnímu obrázku.

Zaplo poskytne úvěr pouze fyzickým osobám schopným splatit své závazky a splňujícím naše podmínky. Na poskytnutí úvěru není právní nárok. Zaplo Finance s. r. o. má právo akci kdykoliv ukončit (oznámením na www.zaplo.cz). Podmínky této akce může Zaplo Finance s. r. o. kdykoliv změnit a v případě sporu rozhoduje o nároku Zaplo Finance s. r. o.

 

Vaše Zaplo Finance s. r. o.