Půjčka v hotovosti

Zvýšení bezpečnosti hotovostní půjčky Zaplo.cz ????????

Zvýšení bezpečnosti hotovostní půjčky Zaplo.cz

Velmi nám záleží na tom, abyste se při žádosti o půjčku cítili bezpečně. Abyste měli opravdu pocit, že nikdo nezneužije Vaši identitu ve svůj vlastní prospěch.

Proto jsme v říjnu tohoto roku zavedli u půjček, které si vyzvedáváte v hotovosti v síti prodejen GECO, nový prvek ověření Vaši totožnosti, tzv. OCR – Optické rozpoznávání znaků.

Pro Vás, jako našeho zákazníka to znamená jedno jediné. V průběhu žádosti o půjčku nám dle instrukcí zašlete prostřednictvím chytrého telefonu fotografii svého občanského průkazu a Vašeho obličeje, známou jako „selfie“. A nemusíte se obávat. Fotografii použijeme pouze k ověření Vaši totožnosti a nebude nadále nijak využívána.

Pojďme se na celý proces podívat přehledně

Proč to děláme?

Zrychlujeme proces schvalování žádosti o půjčku v hotovosti.

Jsme povinni naplňovat požadavky zákona 253/2008 Sb. prováděním dostatečné identifikace našich klientů.

Jak to probíhá?

V průběhu žádosti (telefonicky nebo na kiosku v síti prodejen GECO), kdy si jako zákazník zvolíte peníze v hotovosti, se s Vámi spojí telefonicky náš operátor a proces ověření totožnosti pomocí „selfie“ Vám vysvětlí.

Po tomto hovoru obdržíte prostřednictvím SMS zprávy link s odkazem, prostřednictvím kterého vyfotíte svůj doklad totožnosti a svůj obličej. Tím jak Vy, tak i my získáme jistotou, že se jedná právě o Vás.

Po tomto ověření lze půjčku vyzvednout v kterékoli prodejně GECO. Potřebovat budete pouze občanský průkaz.

Co vám to přináší?

Budete mít jistotu, že Vaše identita nebude zneužita nikým jiným a my peníze vyplatíme právě Vám.

Na schválení půjčky budete čekat kratší dobu.

Co k tomu potřebujete?

Chytrý mobilní telefon

Připojení k internetu (ať už mobilní, tedy to, co platíte v rámci měsíčního paušálu/předplacené karty nebo wi-fi)

Alternativa

V případě, že nedisponujete uvedeným připojením k internetu nebo chytrým telefonem, stále můžete požádat o bezhotovostní půjčku, kterou Vám zašleme na Váš bankovní účet.