Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete pokrýt náhlé finanční výdaje, ale nestačí vám na to našetřené peníze, nejvýhodnější půjčka ihned na ruku Zaplo může být tím správným řešením. Zvlášť pokud peníze můžete získat zdarma, jako od svého přítele, tedy bez úroků nebo skrytých poplatků.Půjčky ihned na ruku

 

Většina z poskytovatelů rychlých půjček peněz vám nabídne možnost online žádosti i vyřízení, stejně jako jistotu v tom, že žádost je schválena do několika minut. Největší výhodou je však možnost získat peníze zdarma – tedy bez poplatku a úroku. Takový benefit vám ale už neposkytne každá společnost. Mezi ty, kde to funguje, patří jednoznačně Zaplo, hledáte-li kvalitní nejvýhodnější půjčky s jasně danými podmínkami.

Jak u Zaplo získat zdarma peníze

Půjčka Zaplo nabízí každému novému klientovi první půjčku zcela bezúročně až na 30 dní bez speciálních požadavků (více info, jak získat i další půjčky 100% zdarma naleznete zde). Potěší vás také tím, kolik peněz vám může jako novým žadatelům nabídnout. V rámci první půjčky, která je ZDARMA, je to suma v rozmezí 1 000 – 8 000 Kč. Jediné, co musíte udělat pro získání první rychlé půjčky u Zaplo, je vyplnit online registrační formulář, k tomu přiložit kopii vašeho platného OP a provést verifikační platbu ve výši 0,01 Kč z bankovního účtu vedeného na vaše jméno pro ověření totožnosti.

Jsou i rizika?

Do rizikové situace se může dostat klient, který svou půjčku nesplatí v termínu a není možné ho nikde zastihnout. Zaplo apeluje na své klienty k takové situaci přistupovat zodpovědně. Totiž pokud nastane problém půjčku včas splatit, klient by se měl ihned obrátit na zákaznické oddělení. U Zaplo máte možnost prodloužení splatnosti půjčky až na 30 dnů, a to i opakovaně, za drobný poplatek, který je dán výší půjčky. Pouze pokud klient nespolupracuje, je třeba čekat penále dle Sazebníku z prodlení.