Přečtěte si některé recenze našich klientů 

Zaplo půjčka pomáhá jak ve chvílích těsně před výplatou, tak i v situacích, kdy vám chybí peníze na doplacení nájmu, či na opravu nebo jinou potřebu, s jejíž úhradou nemůžete/nechcete čekat na váš pravidelný příjem.

 

Petra 27 let, Litvínov

“Protože se mi náhle odstěhovala spolubydlící, neměla jsem na zaplacení celého nájmu. Zaplo mi pomohlo tu situaci vyřešit a vrátila jsem jen tolik, kolik jsem si půjčila”

Kamila 41 let, Praha

“Zaplo je půjčka s přidanou hodnotou, můžu jí důvěřovat a využívám ji vždy když potřebuji finančně pomoct.”

Lukáš 33 let, Plzeň

“Na Zaplo.cz jsem si půjčoval už mockrát. Nejvíc mě těší fakt, že když vrátím peníze dřív, nic mě to nestojí. Naopak zaplatim úrok jen za tu dobu, kdy jsem měl peníze skutečně k dispozici. To mi přijde fakt férový.”

Libuše 47 let, Benešov

“Kupovali jsme si TV, ale na splátky by vyšla draze, tak jsme si k našim úsporám půjčili chybějící částku od Zaplo a už máme telku doma.”

Milan 35 let, Praha

“Zaplo je skvělá služba, kterou jen doporučuju. Vždycky se k vám chovají slušně a jsou vstřícný, i když se dostanete do potíží se splacením, jen se na to nesmíte vykašlat.”

Jirka 34 let, Brno

“Potřeboval sem dát auto do servisu, ale chybělo mi něco málo peněz na opravu. Zaplo znám už dlouho, a tak sem zbytek doplatil od nich.”