O nás

Zaplo.cz je součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky, která poskytla po celém světě již miliony úvěrů.

Jsme spolehliví a rychlí

Jako zakládající člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ) dbáme na to, aby naše úvěry byly vždy transparentní a srozumitelné. Zaplo.cz vám nikdy nebude účtovat žádné „skryté poplatky“, které nejsou plně vykázány ve vaší smlouvě, a to ani v případě, dojde-li k jejímu porušení. K žádosti o půjčku stačí pouze vyplnit registrační formulář, k tomu přiložit kopii vašeho platného OP a poslat nám z vašeho bankovního účtu verifikační platbu ve výši 0,01 Kč.


Obratem vás informujeme, zda vám byla půjčka schválena


Peníze posíláme do 15 minut na účet od schválení vaší žádosti


Získáte svůj osobní profil, kde najdete vše o vašich půjčkách

Kdo je Zaplo

Zaplo.cz je součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky, která poskytla po celém světě již miliony úvěrů. Své klienty má nejen u nás v ČR, ale také v dalších 17ti zemích světa. I na základě nezávislých srovnávačů, si můžete kdykoliv ověřit, že na trhu mikropůjček je Zaplo.cz jednou z nejvýhodnějších variant.


První půjčka je ZDARMA a pravidelně poskytujeme další slevy na úroky


Svou půjčku můžete uhradit před dobou splatnosti aniž byste platili něco navíc


Nabízíme možnost kdykoliv si prodloužit dobu splatnosti o 30 dnů