O půjčku lze zažádat online, nebo na partnerských pobočkách Zaplo. Klient tak má volbu, zda si vše vyřídí z pohodlí domova kdykoliv během dne, kterýkoliv den v týdnu, nebo si půjčku sjedná osobně s prodejcem.

Na základě jednotné nabídky našeho produktu si dovolujeme upozornit, že neposkytujeme žádnou další odbornou radu v souvislosti s výběrem produktu.

Náš zákaznický servis je k dispozici na bezplatné telefonní lince 800 399 399

Pondělí – Pátek: 8:00 – 19:00

Víkendy a svátky: 9:00 – 17:00

Požadujeme:

  • české občanství
  • věk minimálně 19 let
  • bezdlužnost
  • vyplnění všech požadovaných údajů v přihlašovacím formuláři na našich webových stránkách
  • schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti

Požadujeme pouze kopii platného občanského průkazu.

Ano, v průběhu schvalovacího procesu nahlížíme do registrů a prověřujeme bonitu zákazníků.

Mít negativní platební historii nemusí automaticky vést k zamítnutí žádosti.

Jakmile odešlete žádost o půjčku se všemi potřebnými náležitostmi s tím spojené, obdržíte od nás vyrozumění do několika minut.

Jakmile dokončíte žádost o půjčku, obdržíte předsmluvní informace o půjčce, ve kterých jsou shrnuty veškeré parametry Vaší půjčky.

Půjčka mohla být zamítnuta, protože máte nesplacenou půjčku u jiného poskytovatele, jste veden v registru dlužníků, nebo máte prošlou platnost vašeho OP.

Stížnost je možné zaslat prostřednictvím e-mailu na e-mailovou adresu: info@zaplo.cz, písemné korespondence na adresu: Zaplo Finance s.r.o., Jankovcova 1037/49, Praha 170 00 nebo telefonicky na telefonním čísle zákaznické linky 800 399 399 nebo 225 852 311. Vaše stížnost bude prověřena kompetentní osobou a bude Vám odpovězeno v nejkratším možném čase, nejdéle však do 30 dní od přijetí žádosti.

Případné spory ze spotřebitelského úvěru můžete řešit prostřednictvím Finančího arbitra (www.finarbitr.cz)

Jediným dalším nákladem, který u nás budete v souvislosti s půjčkou mít, je tzv. verifikační platba, Jedná se o částku 0,01 Kč, kterou nám zašlete z účtu, na nějž si přejete zaslat úvěr, na náš účet a my tak ověříme, že účet patří doopravdy Vám.

Člověk, který je nebo byl ve významné veřejné funkci, který může mít vliv na rozhodnutí celostátní nebo regionální – zejména  prezident, předseda vlády, ministr, náměstek nebo asistent ministra, člen parlamentu, starosta, primátor, hejtman, vysocí představitelé justičních orgánů, vysocí důstojníci ozbrojených sil, šéfové státem ovládaných firem a  velvyslanci.

Toto se týká i osob, které obdobnou funkci vykonávají v jiném státě nebo v mezinárodní instituci a také jejich osob blízkých a obchodních společníků. Politicky exponovanou osobu ale není státní úředník ve středním či nižším postavení. Definici naleznete v §4 odstavce 5 zákona č. 253/2008 Sb. o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu (známý spíše jako zákon proti praní špinavých peněz).