Pravidla akce: „Poukaz na 250,-Kč jako dárek pro stávající zákazníky

ke stažení

Pořadatelem akce je Zaplo Finance s.r.o., Jankovcova 1037/49, 170 00, Praha 7, IČ: 294 13 575. Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 205150. Zaplo Finance s.r.o. je nebankovním poskytovatel spotřebitelského úvěru na základě oprávnění uděleného Českou národní bankou, která je zároveň orgánem dohledu. Dále jen „pořadatel“.

Čím odměníme: Dostanete e-mailem nebo formou SMS slevový poukaz (kupón s kódem) v hodnotě 250 Kč, použitelný při nákupu nad 3 000 Kč, na nákup zboží na internetovém e-shopu www.kasa.cz, pokud splníte všechny podmínky této akce. Uplatnění slevy probíhá v sekci „nákupní košík“ vložením akčního kódu do pole s názvem „Uplatnit slevový kód“.

 

Této akce se můžete zúčastnit jen, pokud jsme Vám poslali zprávu s výzvou k účasti v této akci (e-mail nebo SMS zprávu), nebo pokud jsme Vás k tomu vyzvali telefonicky. Rozhodující pro zařazení do této obchodní akce je oslovení ze strany pořadatele a uzavření Smlouvy o úvěru splatné jednorázově (dále jen Smlouva) v období od 22. listopadu do 14. prosince 2018 a následné splnění všech podmínek akce:

  • výše půjčené částky nejméně 8000 Kč,
  • Smlouva se kterou se účastníte akce je (i) minimálně Vaší druhou smlouvou o úvěru s Pořadatelem akce (to zároveň znamená, že se můžete zúčastnit jen jednou) a zároveň (ii) se jedná o novou smlouvu (nejedná se o navýšení již existující půjčky nebo o prodloužení)
  • došlo k řádnému splacení všech závazků ze Smlouvy o úvěru a/nebo došlo k prodloužení splatnosti a v době vyhodnocení akce nejsou jakékoliv Vaše závazky vůči Zaplo Finance s. r. o. po splatnosti,
  • Účastníte se na základě výzvy pořadatele (SMS; e-mailem), nebo pokud jsme Vás k tomu vyzvali telefonicky.

Vyhodnocení proběhne do 18.12.2018 (abychom poznali, zda jste naplnil podmínky této akce). Odměna je poskytována formou slevového kódu zaslaného na zákazníkův telefon formou SMS uvedený jako kontaktní v systému pořadatele, nejpozději do 14 dnů od podpisu úvěrové smlouvy.

Akci lze kombinovat s jinými akcemi realizovanými Pořadatelem.

Pořadatel poskytne úvěr pouze fyzickým osobám schopným splatit své závazky a splňujícím naše podmínky, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Zaplo Finance s. r. o. má právo akci kdykoliv ukončit (oznámením na www.zaplo.cz). Podmínky této akce může Zaplo Finance s. r. o. kdykoliv změnit a v případě sporu rozhoduje o nároku Zaplo Finance s. r. o.

Tato Pravidla jsou k dispozici na internetových stránkách Zaplo Finance s.r.o. na adrese www.zaplo.cz.

 

Vaše Zaplo Finance s. r. o.